RolnikON

aktualności

Modernizacja z RolnikONem

09/05/2018

Niedługo, bo już 19 lutego 2018 roku, rusza kolejny nabór wniosków o przyznanie dofinansowania w ramach operacji „Modernizacja gospodarstw rolnych”. Tym razem rolnicy będą mogli uzyskać pomoc w finansowaniu inwestycji obejmujących między innymi racjonalizację technologii produkcji, wprowadzenie innowacji, zmianę profilu produkcji czy zwiększenie skali produkcji. Nabór potrwa do 20 marca 2018 roku. To już 4 rok z rzędu, kiedy w ramach dofinansowania z PROW można zakupić licencję na dostęp do systemu RolnikON.

Maksymalna kwota dotacji dla jednego gospodarstwa to w tym roku 500 tysięcy złotych. W ramach tej kwoty, podobnie jak w poprzednich naborach, możesz sfinansować między innymi zakup sprzętu komputerowego z oprogramowaniem do obsługi gospodarstwa rolnego. Jeśli zastanawiasz się gdzie możesz kupić taki zestaw, to jesteś w dobrym miejscu.

Również tym razem dla potencjalnych beneficjentów przygotowaliśmy specjalną ofertę na zakup licencji na system RolnikON. Proponowane przez nas warianty obejmują także pełne zestawy z laptopem, a także ze szkoleniem z obsługi naszego programu.

Wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty znajdziesz przechodząc na główną stronę RolnikONa. Natomiast w tym miejscu możesz zapoznać się ze szczegółami tego, jak wygląda proces zakupu licencji.

Dlaczego zestaw laptop + RolnikON to wartościowy dodatek do Twojego biznesplanu? Przede wszystkim dlatego, że jest to niepowtarzalna okazja, aby obniżyć sobie koszt zakupu dostępu do jedynego tak kompleksowego programu, który pomoże Ci w codziennej pracy. Jeśli jeszcze nie wiesz jak RolnikON pomaga polskim rolnikom, poświęć kilka minut i zobacz jakie funkcje znajdziesz w swoim koncie. Poza oczywistą wartością możliwości zakupu licencji masz też pewne uzasadnienie dla sfinansowania zakupu laptopa. Wystarczy wpisać jego zakup w zestawie z oprogramowaniem.

Z RolnikONem we wniosku do Modernizacji możesz czuć się najpewniej. To przede wszystkim dlatego, że mamy już znaczne doświadczenie w obsłudze beneficjentów Modernizacji gospodarstw rolnych i Premii dla młodego rolnika. Każdego dnia obsługujemy przynajmniej kilku rolników realizujących zakup licencji. Wielu z nich zdecydowało się na zakup zestawu rozszerzonego o komputer lub szkolenie.

Nasz zespół będzie robić co w jego mocy, aby pomóc Ci w dopełnieniu wszelkich formalności. Na Twoją prośbę możemy na przykład przygotować imienną wersję oferty lub oświadczenie o innowacyjności programu RolnikON, poparte opinią uzyskaną od Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Dopilnujemy też, abyś w trakcie procesu zakupu licencji lub zestawu otrzymał wszystkie dokumenty – w tym fakturę proforma, umowę licencyjną oraz fakturę VAT.

Jeśli jeszcze nie wiesz czy zestaw RolnikON + laptop to opcja dobra dla Ciebie, załóż darmowe konto w RolnikONie i zobacz jego funkcje na własne oczy, bez żadnych kosztów przez 14 dni.

Comments are closed here.