RolnikON

RolnikON z dofinansowania

02/02/2017

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie sfinansowaniem zakupu dostępu do RolnikONa z programu dofinansowania Młody Rolnik i Modernizacja Gospodarstw Rolnych zdecydowaliśmy się przygotować specjalne oferty. Robimy również co w naszej mocy, aby rolnicy finansujący dostęp do systemu z dopłat otrzymali wszelkie niezbędne dokumenty i naszą pomoc w całym procesie.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat takiej metody sfinansowania 6-letniego dostępu do systemu RolnikON znajdziecie na naszej stronie w zakładce „Dotacje” (kliknij tu).

W tym artykule postaramy się przedstawić najważniejsze informacje w skrócie oraz opisać kolejne kroki procesu przyznania licencji związanej z dopłatami.

Dlaczego RolnikON?

W zależności od programu dofinansowania, wykorzystanie innowacyjnych systemów wspomagających zarządzanie gospodarstwem rolnym przynosi określone korzyści. W niektórych przypadkach są to dodatkowe punkty w procesie oceny wniosku, w innych poprawa wizerunku wnioskującego. Warto inwestować w nowoczesność, a RolnikON z programami dofinansowania to przede wszystkim dobra cena za kompleksowy program na lata.

Kto może skorzystać ze specjalnej oferty?

Oferta przeznaczona jest dla rolników, którzy otrzymali dofinansowanie z programu Młody Rolnik lub Modernizacja (…) na zakup programu RolnikON.

Jakie są ceny 6-letnich licencji?

Ceny wahają się od 1812 zł brutto, do 7000 zł netto. Najniższy pakiet to specjalna oferta w planie PREMIUM dla gospodarstw do 100 ha powierzchni i 100 sztuk zwierząt w stadzie. Kolejne licencje obowiązują w planie BIZNES dla większych gospodarstw oraz tych, które chcą skorzystać z najbardziej profesjonalnych funkcji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie podanej wyżej.

Czy otrzymam fakturę VAT po zakupie?

Oczywiście. Do każdej licencji wystawiamy fakturę VAT. Dodatkowo otrzymasz również oryginał umowy licencyjnej oraz dokument licencji przesłany drogą mailową. Wszystko po to, aby w razie potrzeby móc przedstawić pełen zestaw dokumentów w ARiMR.

Jak wygląda proces zakupu?

Aby otrzymać licencję na 6 lat trzeba się przede wszystkim do nas zgłosić – nie ma możliwości zakupu dostępu na 6 lat przez system płatności online. Po kolei:

  1. Zgłoś się do nas na kontakt@rolnikon.pl z informacją, że chcesz zakupić licencję na 6 lat (podaj który pakiet wybierasz – wystarczy podać kwotę). Najlepiej w mailu wpisz już dane gospodarstwa, na które ma zostać przygotowana umowa i faktura.
  2. W mailu od nas otrzymasz umowę i fakturę proforma. Umowę należy wydrukować, podpisać i przesłać do nas a na podstawie faktury wykonać przelew.
  3. Jak licencja zostanie opłacona przesyłamy fakturę VAT i certyfikat licencyjny wraz z kodem dostępu na 6 lat. Instrukcje użycia kodu znajdą się w treści licencji.
  4. Jak tylko otrzymamy podpisaną umowę, odeślemy jeden egzemplarz podpisany przez nas wraz z papierową wersją faktury.
  5. W międzyczasie możesz się już cieszyć pełnym dostępem do systemu RolnikON. To od Ciebie zależy, kiedy chcesz rozpocząć swój 6-letni okres dostępu. Wystarczy, że wykorzystasz otrzymany kod i wprowadzisz go w swoim koncie w systemie RolnikON.

Mam problem. We wniosku o dofinansowanie wprowadziłem inne warunki zakupu programu, co mogę zrobić?

Przede wszystkim, skontaktuj się z nami. Specyficzne sytuacje i problemy rozwiązujemy indywidualnie. Postaramy się zaproponować rozwiązanie, które będzie możliwe do wykonania i najlepsze w danej sprawie. Napisz na kontakt@rolnikon.pl

Czy zakup licencji na RolnikONa to na pewno koszt kwalifikowany?

Zwróciliśmy się do ARiMR z prośbą o interpretację kwalifikowalności kosztu zakupu licencji na program RolnikON. Z odpowiedzi otrzymanej 6 września 2016 wynika jednoznacznie, że zakup licencji do RolnikONa może stanowić koszt kwalifikowany. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na wyżej podanej stronie.

Czy RolnikONa można kupić jednorazowo na płytce?

Program RolnikON jest zawsze opłacany w formie terminowego dostępu. Nawet, jeśli chcesz korzystać z wersji do pobrania na komputer, wymaganie będzie połączenie z siecią Internet. Bez dostępu do sieci RolnikON nie będzie działał. Nie ma możliwości dokonania jednorazowego zakupu programu.

Czy RolnikONa można zakupić w zestawie z komputerem?

Tak. Przy zakupie najwyższego pakietu (za 7000 zł netto) otrzymujesz w zestawie jednodniowe szkolenie z obsługi systemu RolnikON oraz komputer typu laptop.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub jesteś zainteresowany zakupem licencji na 6 lat, skontaktuj się z nami pod kontakt@rolnikon.pl

 

Comments are closed here.