RolnikON

RolnikON – jak zacząć z systemem?

02/03/2017

Mówi się, że początki bywają trudne. Całe szczęście nie w RolnikONie. Najważniejsze jest podjęcie samej decyzji o założeniu konta, ale nawet to nie jest trudne – przecież pierwsze 14 dni korzystania jest całkowicie darmowe. Później już leci z górki, bo sama rejestracja zajmuje nawet mniej niż minutę.

W celu zarejestrowania się w systemie RolnikON pokieruj swoje pierwsze kroki na stronę https://www.system.rolnikon.pl/zarejestruj.  Tam znajdziesz prosty formularz rejestracyjny, który będzie wyglądał tak (kliknij, aby powiększyć):

W niektórych przypadkach możesz zostać poproszony o potwierdzenie poprawności swojego maila i aktywację konta poprzez kliknięcie w link aktywacyjny w wiadomości e-mail. Jeśli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku-kilkunastu minut, sprawdź dokładnie wszystkie folderu w swojej skrzynce mailowej. Może e-mail od nas trafił do SPAMu? Niestety, w zależności od skrzynki pocztowej, może się to czasem zdarzyć. Jeśli mimo dokładnego sprawdzenia nadal nie masz wiadomości aktywacyjnej, napisz do nas na kontakt@rolnikon.pl – zobaczymy, co mogło się wydarzyć i na pewno coś zaradzimy. W kontakcie z naszą obsługą zawsze pisz z adresu mailowego, na który założone zostało konto w RolnikONie.

Po pierwszym zalogowaniu zobaczysz najpierw widok „Twoje gospodarstwo”. To główny widok konta użytkownika. W prawym dolnym rogu znajduje się czerwona ikonka wiadomości, w której zobaczysz wiadomość powitalną od nas. To z tego miejsca możesz się z nami komunikować. W godzinach roboczych (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) staramy się odpisać możliwie jak najszybciej, a poza nimi odpowiadamy zazwyczaj na początku kolejnego dnia roboczego.

Pierwszym działaniem w systemie powinno być wprowadzenie danych w dziale „Zarządzanie kontem”. Przez ten proces przeprowadzi Cię poniższy instruktaż:

Twoje konto powinno być już przygotowane do pracy. Zapraszamy do kolejnych instruktaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *