RolnikON

Plan BIZNES – dla kogo?

25/01/2017

Standardowo, rejestrując się w systemie RolnikON, Twoje nowo utworzone konto będzie miało uruchomiony plan STANDARD. W ciągu pierwszych 14 dni korzystanie z RolnikONa jest darmowe, możesz w tym czasie również przełączać swój plan pomiędzy STANDARD i PREMIUM dowolną ilość razy. Te plany abonamentowe mają jednak pewne ograniczenia. Kiedy kwalifikujesz się do przejścia na plan BIZNES?

Najważniejszym ograniczeniem podstawowych planów abonamentowych jest wielkość gospodarstwa. Jeśli Twoje gospodarstwo, które chcesz prowadzić w RolnikONie, ma areał przewyższający 100 hektarów, to możesz je prowadzić wyłącznie w planie BIZNES. W takich przypadkach obsługa użytkownika i dostarczanie usług w ramach platformy RolnikONa wymagają większych zasobów.

Wielkość Twojego stada także ma znaczenie. Jeśli zajmujesz się hodowlą więcej niż:

  • 100 sztuk bydła,
  • 100 sztuk kóz lub owiec,
  • 200 sztuk trzody chlewnej,

to również powinieneś przejść na plan BIZNES.

Pamiętaj, że BIZNES to nie tylko plan dla właścicieli większych gospodarstw, ale również dla tych, którzy są zainteresowani specjalnymi funkcjami, które nie są dostępne w innych planach. Znajdziesz tam między innymi:

  • możliwość tworzenia specjalnych subkont dla pracowników i kontroli ich pracy w systemie,
  • archiwum pól, które pozwala przechowywać historyczne działki, nawet, jeśli zmienił się ich układ,
  • moduł powiadomień,
  • przemieszczenia wielu zwierząt jednocześnie,
  • historię magazynu,
  • oraz dodatkowe udogodnienia.

Więcej informacji na stronie BIZNES.

W RolnikONie wyznajemy zasadę, że nasz użytkownik jest dla nas najważniejszy. Dlatego staramy się nie męczyć Cię niepotrzebnymi blokadami. Jeśli przekroczysz dopuszczalną powierzchnię lub wielkość stada, to Twoje konto nie zostanie od razu zablokowane. Damy Ci chwilę czasu na samodzielne odezwanie się do nas. Wystarczy napisać na kontakt@rolnikon.pl, lub zadzwonić pod 506 133 464 (pn-pt od 9:00 do 15:00).

Co, jeśli się z nami nie skontaktujesz? Co jakiś czas przyglądamy się naszym użytkownikom. Jeśli stwierdzimy, że zgodnie z regulaminem i cennikiem powinieneś już przejść na plan BIZNES, spróbujemy się z Tobą skontaktować mailowo. Jeśli nie uda się nam uzyskać odpowiedzi lub nie wyrazisz zgody na przejście na plan BIZNES, Twoje konto może zostać częściowo zablokowane. Zostaniesz o tym poinformowany specjalną informacją po zalogowaniu.

Ile kosztuje plan BIZNES? Wszystko zależy od wielkości Twojego gospodarstwa i stad zwierząt. Minimalna roczna opłata abonamentowa wynosi 500 zł netto. Kalkulator maksymalnej opłaty znajdziesz na stronie internetowej. Skontaktuj się z nami, a na pewno ustalimy warunki satysfakcjonujące obie strony – cena może zostać obniżona np. w przypadku długotrwałych umów lub dodatkowych czynników.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące planu BIZNES w systemie RolnikON, napisz do nas na kontakt@rolnikon.pl.

Comments are closed here.