RolnikON

Moduł pracowników

28/03/2018

System RolnikON, oprócz podstawowych funkcji, posiada również zaawansowane możliwości, które na pewno przydadzą się w większych gospodarstwach. Jedną z nich jest moduł pracowników, który pozwoli na zaoszczędzenie Twojego czasu oraz na lepszą komunikację między Tobą a Twoimi pracownikami.

Jeśli zatrudniasz pracowników z pewnością przyda Ci się ten moduł. Jest on dostępny w planie BIZNES, jako jeden z bardziej zaawansowanych modułów.

Jak skorzystać z modułu Pracownicy?

Po zalogowaniu w RolnikONie, w dziale Gospodarstwo znajdziesz opcję Pracownicy. W celu dodania nowej osoby kliknij przycisk „Dodaj pracownika” i uzupełnij okno z podstawowymi danymi: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, stanowisko. Możesz także dodać zdjęcie swojego pracownika poprzez wybór opcji („Wybierz plik”). System RolnikON, tak jak i w innych modułach, nie pozwoli Ci na popełnienie błędu, np. wpisując numer telefonu możesz podać wyłącznie cyfry, a adres e-mail musi zawierać znak „@”. Poniżej masz możliwość ustawienia przypomnień, na przykład: o zbliżającym się szkoleniu BHP czy dniu wypłaty wynagrodzenia. Istnieją dwie możliwości otrzymania powiadomienia:

  • w wiadomości systemowej,
  • w wiadomości systemowej i wiadomości e-mail.

Dodatkowo masz opcję wyboru czy przypomnienie ma mieć charakter cykliczny lub jednorazowy.

Konto dla pracownika

Przejściem do kolejnego etapu dodawania pracownika jest opcja utworzenia dla niego subkonta. W tym celu po wypełnieniu podstawowych danych, kliknij przycisk „Dalej”.

Utworzenie konta umożliwi pracownikowi przeglądanie oraz edycję wybranych informacji o działalności gospodarstwa. Po zatwierdzeniu chęci utworzenia subkonta pojawi się opcja wybrania do jakich modułów w systemie będzie miał on dostęp. System RolnikON zaproponował przykładowe typy uprawnień dla najpopularniejszych zawodów.

Po założeniu subkonta, pracownik otrzyma na swój adres e-mail wygenerowane hasło, które umożliwi mu korzystanie z RolnikONa. Oczywiście jako osoba zarządzająca całym gospodarstwem masz pełny dostęp i podgląd zmian dokonywanych przez pracowników. Wystarczy kliknąć w zakładkę „Historia zmian w gospodarstwie”, aby pojawiła się lista zawierająca: datę i godzinę, imię i nazwisko osoby przeprowadzającej czynności w Twoim gospodarstwie oraz opis zmian.

Potrzebujesz modułu pracowników w RolnikONie? Zapraszamy do kontaktu w sprawie przejścia na plan BIZNES poprzez: kontakt@rolnikon.pl lub telefonicznie: 506 133 464.

 

Comments are closed here.